PARİS-VENEDİK-MÜNİH TURU

Paylaş
2

6 GECE KONAKLAMALI

17-25 EYLÜL 2018

1. Gün ( 17 Eylül 2018 PAZARTESİ)

15:00 İstanbul Cnr Otoparkı
16:30 Çorlu Orion Alışveriş Merkezi
17:15 Tekirdağ Sahil Işıklar
18:30 Keşan Migros
19:30 Edirne Migros’da

bekleyen misafirlerimizi de alarak turumuza başlıyoruz.Kapıkule sınır kapısında pasaport işlemleri sonrası Bulgaristana giriş yapıyoruz.

2. Gün  ( 18 Eylül 2018 SALI : BELGRAD-ZAGREB )

Bulgaristana girişi takiben yolda verilen molalar sonrası Kalotina sınır kapısına geliyor ve Bulgaristan-Sırbistan sınır kapısında Gümrük, pasaport ve sınır geçiş işlemlerimizi takiben Sırbistan’a giriş yapıyoruz.Yolda verilen molalar sonrası sabah saatlerde Belagrad’a varıyoruz. Belgrad’a varışı takiben yapacağımız şehir turunda da; Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerlerdir.Ardından Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi’nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Şehir turu sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e doğru yola çıkıyoruz. Sırbistan-Hırvatistan Bajakovo Gümrük Kapısında pasaport ve gümrük işlemleri sonrası bir başka başkent Zagreb’e ulaşıyoruz. Zagreb varışı takiben yapacağımız Zagreb şehir turunda; Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı’ını, Zagreb’in sembolü St Mark Kilisesi’ni, Lotrseak Kulesi’ni ve At nalı şeklinde Avrupa’nın en eski Parkı olan Maksimir’i gezeceğiz. Ardından otele yerleşme. Akşam konaklama Zagreb’de otelimizde.

3. Gün ( 19 Eylül 2018 ÇARŞAMBA : LJUBLYANA-BLED GÖLÜ-HALSTATT-MÜNİH )

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası 07:00’da otelimizden ayrılıyoruz.Hırvatistan-Slovenya gümrük kapısında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından yolumuza devam ediyor ve başka başkent Ljublyana’ya ulaşıyoruz. Ljublyana’da Kale,3 Başlı Köprü ve Meydan gezilecek yerlerdir. Şehir turu sonrası Slovenya’nın doğa harikası olan Bled Gölü’ne hareket ediyoruz. En güzel serbest zaman. Ardından Halstatt’a hareket ediyoruz. Doğal güzelliğin yanı sıra 7 bin yıla varan geçmişi ile UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesine alınmış olan bu kasabayı ziyaret sonrası Münih’e hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Münih varışı takiben otele yerleşme. Akşam konaklama Münih’de otelimizde.

4. Gün ( 20 Eylül 2018 PERŞEMBE:  MÜNİH-PARİS)

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası Münih Şehir turuna çıkıyoruz. Şehir turunda; Olimpiyat Köyü, BMW binası, Profiller, Karl Platz, Fraunkirche, Türk Caddesi, Belediye Binası, Marien Platz görülecek yerlerden bazılarıdır. Ardından tekrar otobüsteki yerlerimizi alıyor ve Parise hareket ediyoruz. Yolda verilen molalar sonrası akşam saatlerinde Paris varışı takiben otele yerleşme. Akşam konaklama Paris’de otelimizde

5. Gün ( 21 Eylül 2018 CUMA:  PARİS)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve Ekstravaganza kayıtlarımızı yapmak üzere “AccorHotels Arena” ya hareket ediyoruz.Kayıtlar sonrası Paris Şehir turu’na çıkıyoruz. Şehir turunda; Louvre Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Chams Elysees,Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi, Millet Meclisi Binası ve Luxemburg Bahçeleri gezisi görülecek yerler arasındadır. Ardından otele dönüş. Akşam konaklama otelimizde.

6. Gün ( 22 Eylül 2018 CUMARTESİ:  PARİS)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından “HERBALIFE PARİS EXTRAVAGANZA” nın yapılacağı “AccorHotels Arena” ya hareket ediyoruz.Extravaganza sonrası otele transfer. Akşam konaklama otelimizde.

7. Gün ( 23 Eylül 2018 PAZAR:  PARİS-VENEDİK)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından otelimizden eşyalarımızı da alarak “HERBALIFE PARİS EXTRAVAGANZA” nın yapılacağı “AccorHotels Arena” ya hareket ediyoruz. Extravaganza sonrası otobüsteki yerlerimizi alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz. Tüm gece otobüsümüz ile Gece yolculuğu yapıyoruz.

8. Gün ( 24 Eylül 2018 PAZARTESİ: VENEDİK-ZAGREB)

Sabah saatlerinde Venedik varışı takiben Tekne (Ekstra 14 €uro) ile San Marco Meydanına hareket ediyoruz.Görülecek yerler arasında; San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi bulunmaktadır.Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından (Ekstra 25 €uro) olarak düzenlenecek olan Gondol Turu’na katılabilirler.Ardından serbest zaman. Serbest zaman sonrası otobüsteki yerlerimizi alarak Zagreb’e hareket ediyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

9. Gün ( 25 Eylül 2018 SALI:  ZAGREB – İSTANBUL)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından saat 08:00’de otelimizden ayrılıyor ve dönüş yolculuğuna başlıyoruz yolda verilen molalar ve gümrük kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece geç saatlerde İstanbul’a varıyor ve bir başka turda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.

Konaklama Türü Fiyat
2-3 Kişilik Odada Kişi Başı 595 €uro
Tek Kişilik Oda Farkı 835 €uro
1 – 5 Yaş Çocuk 595 €uro
6-12 Yaş Çocuk 595 €uro

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece Zagreb’de 3***-4**** Otellerde Oda + Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Münih’de 3***-4**** Otellerde Oda + Kahvaltı Konaklama
 • 3 Gece Paris’de 3***-4**** Otellerde Oda + Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Zagreb’de 3***-4**** Otellerde Oda + Kahvaltı Konaklama
 • 2 Gün Otel – Ekstravaganza – Otel Transferleri
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • Belgrad, Zagreb, Ljublyana, Bled Gölü, Halstatt, Münih, Paris, Venedik Şehir Turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • 2. Gün Belgrad ve 8. Gün Venedik’de Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Venedik Vaporetta (Tekne) Ücreti                                                  14 €uro
 • Venedik Gondol Turu                                                                     25 €uro
 • Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pas. Mecburi)                10 €uro
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı                                                                      15 TL
 • Vize Ücreti ve Hizmed Bedeli 130 €uro
 • Tüm Kişisel Harcamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir