Dubai Turu 4 Gün 3 Gece Otel Konaklamalı 319 Euro 20 Eylül ve hafta

Paylaş
2

DUBAI Turu 319 Euro’ dan Başlayan Fiyatlar
20,27 Eylül – 01,04,08,11,15,18,22 Ekim 01,08,12,15,19,22 Kasım – 06 Aralık kalkışlı
Air Arabia Havayolları Tarifeli Seferleri ile  3 Gece – 4 Gün  /

1. Gün, ISTANBUL – DUBAI
Pasaport / gumruk kontrol işlemlerinin ardından rehberimiz tarafından karşılanacaksiniz. Dünyanın en hızlı gelişen ve eski ile moderni bir arada barındıran Dubai de yapacağımız panoramik şehir turunda; Eski Dubai’yi ikiye ayıran, Dubai Creek ve Bastakiye bölgesi, Altın ve Baharat Çarşıları, Emirin Sarayı, Newyork ile yarışan Sheikh Zayed Caddesi gökdelenleri, Dubai’nin en bilinen sembolü olan Burj Al Arab otelinin en iyi manzarasını göreceğimiz Jumeirah Beach, Palmiye Island ve Atlantis göreceğimiz yerler arasında. Dubai oryantasyon turumuzun ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele hareket edip yerleşiyoruz.

Aksam dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler. (70 USD) Dubai’nin geleneksel ahşap Dhow tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında gezerken Arap mutfağı açık büfe yemek eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehrin Modern ve eski yüzünü en iyi tekneden görebilirsiniz. Bir yanda Dubai ticaret odası diğer yanda eski saraylar ve yerleşim yerleri. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.

2. Gün DUBAI
Sabah kahvaltimizin ardinda misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenen Yuzmeli Yat Keyfi turumuza (80 USD) katilabilirler. Otelimizden Jumeirah Marina’ya hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen yatimiz ile ilk basta dunyanin tek 7 yildiz otelini denizden group fotograf cekme imkanimiz olucak. Sonrasinda Palmiye adasini gecerek diger bir
ikonik otel olan Atliantis Otelinin onunde fotograf cekme imkaniniz olucak. Buradaki ufak molamizdan sonra Dubai degisik bir predpektifte gormek icin Dubai Canal’a ilerliyoruz. Buradaki insan yapimi canalda ilerleyerek yeni Dubai’nin yuzunu gorme firsatmiz olucak. Canal da gezimiz sonrasinda kapatanimiz hava kosullarina bagli olarak acik denizde balik tutmak icin ilerliyecegiz. Sonrasinda gunesin ve serin sularin keyfini cikarmak icin bos vaktimiz olucak. Turumuz Marina ya gelmemiz ile sona ericek ve bos vakit ve dinlenmek icin otelimize dönuyoruz.

Öğleden sonra dileyen konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (90 USD). 4X4 araçlar ile uçsuz bucaksız çölde kum tepecikleri üzerinde giderken unutulmaz anlar yaşayabilir, deve, ceylan veya sahin gibi hayvanları görebilirsiniz. Tabi ki en güzel an yavaş yavaş Güneşin batışa geçip bize harika fotoğraf imkanı sunduğu zaman. Bu heyecanlı safari sonrası çölde kurulan bedevi çadırında açık büfe yemek  sırasında Arap mutfağının tipik mezelerini ve mangalda pişirilen kebaplarını tatmış olacaksınız. Yemek sırasındaki dans şovları ile de neşeli bir zaman geçireceksiniz. Arap nargile keyfi yasayabilir, arap kınası henna yaptırabilirsiniz. Misafirler için hazır tutulan, yerel kıyafetleri giyebilir, gezebilir ve fotoğraf çektirerek bunları anılaştırabilirsiniz. Program bitiminde otelimize hareket. Geceleme otelde.

3. Gün, DUBAI
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Başkent Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camisi turuna katılabilirler (80 USD). Yaklaşık bir buçuk saat mesafedeki Abu Dhabi de turumuza dünyanın en büyük 4. camisi olan Şeyh Zayed camii ile başlıyoruz. Burada İznik çinilerinin 21. Yüz yılda yapılmış en güzel örneklerini göreceksiniz. Halısı ve avizeleri ile dikkat çeken camide 40 bin kişi namaz kılabiliyor. Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabi şehir merkezine doğru devam ediyoruz. Dünyanın en fazla eğime sahip binası olan Hyatt Capital, Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace Hotel, Abu Dhabi Emirinin yeni sarayı, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Kültür Mirası müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi yiyeceğimiz restauranta geçiyoruz. Bir sonraki durağımız dünyaca ünlü Ferrari World de fotoğraf ve Ferrari temalı hediyelik eşyalar için kısa bir mola verip Dubai’ye geri dönüyoruz.

Abu Dhabi turumuzun ardindan arzu eden konuklarımız akşam ekstra olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turuna katılabilirler. (40 USD) Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. 400 dönüm uzerine kurulmus bu tatil koyu; 2 km uzunlugundaki kumsal boyunca, icerisinde 5
yildizli hoteller, 29 adet yazlik villa, 40 restaurant ve buyuk bir carsi bulundurmaktadir.Venedik şehrini çağrıştıran bu geleneksel çarşı bölgenin eski mimari özellikleri taşıdığı ve belkide hediyelik eşya konusunda çok çeşit sunduğu için hoşunuza gidecektir.Buradan sonra ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall ziyaretimiz olacak.Burada her türlü elektronik mağazası, hediyelik nispeten ekonomik eşyalar ve işlenmiş kaliteli hurma gibi yerel ürünnleri satın alabilirsiniz.Daha sonrada 30 dakikada bir değişik müzik eşliğinde tekrarlayan Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Fıskiyeler müzikle birlikte raksediyor. Bu gösteriyi tekrar izleyebilir veya alışverişe devam edebilirsiniz. Tur sonrası otele hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün DUBAI – ISTANBUL
Bugün turumuzun son günü. Sabah kahvaltısının ardından isteyen misafirlerimiz ekstra olarak Sharjah turuna turuna katılabilirler. (40 USD). İlk durağınız Shar1wjah’dan başlayacak olup, benzersiz bir Arap yaşam tarzının ve İslam kültürünün sırlarını keşfetmek için ziyaret edilecek bir yerdir. Bu emirlik, sanata olan bağlılığı ve yerel
mirasın korunmasıyla gurur duymaktadır. Güzel lagün ve yeşil parklardan geçen Sharjah’a doğru bu eşsiz keşif yolculuğuna şahit oluyoruz. Mavi Camii’nin mozaiği eseriyle meşhur Mavi Çarşısı’na giderken fotoğraf turuna başlıyoruz. Çarşı da içerisindeki satılan otantik mağazalari gezmek için serbest vaktimiz olucak. Rehberimizin belirtiği saat de ana kapıda toplanarak turumuza tarihi Nabooda Evi ile devam ediyoruz. Burada erken yerleşimcilerin kökenlerini gorebilirsiniz. Rotamız, bizi Sharjah’ın eşsiz inci anıtı ve sembolü olan görkemli Kral Faysal Camii’nin geçtiği şehrin kalbine götürür. Sharjah Korniş yolu ile doğal bir sürüş ile yolculuğumuza devam ediyoruz, Al Ittihad Aniti’ni ve Eski Hükümdar Ofisi’ni geçiyoruz. Ardından Sharjah Arkeoloji müzesine geciyoruz ve ardından Sharjah Vahşi Yaşam Parkı’nı ziyaretinden sonra rehberimizin belirtiği saat de toplanarak dönüş yolculuğumuz için hava limanına hareket ediyoruz. Başka bir turumuzda görüşmek üzere.

Otel Adı          Çift Kişilik Oda Kişibaşı     Tek Kişilik Oda Farkı       2-5,99 Yaş       0-1,99 Yaş

Grand Al Salam Hotel Sharjah 4* 319   Euro         100     Euro          269     Euro     150     Euro

Centro Barsha By Rotana Dubai 3* 339   Euro         120     Euro          279     Euro      150   Euro

Grand Excelsior Hotel Al Barsha Dubai 4* 369   Euro 150     Euro          289     Euro      150    Euro

Coral Dubai Al Barsha Dubai 5* 399    Euro          180    Euro           309     Euro      150    Euro

PAKET FIYATINA DAHIL OLAN HIZMETLER
 Air Arabia Havayolları ile İstanbul – Sharjah – İstanbul arası uçak bileti (20 Kg Bagaj Hakkı),
 Havalimanı Vergileri,
 Havaalanı – otel – Havaalanı transferleri,
 Seçilecek kategori otelde 3 Gece konaklama, acik bufe kahvalti dahil,
 Yarim gun Panaromik Şehir Turu ve Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

PAKET FIYATINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER
 Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL
 Dubai vizesi (100 EUR) – Yeşil Pasaport Sahiplerine Vizeye gerek yoktur .
 Toursim Dirham Fund (Gunluk Tourism dirhem)

FULL PAKET ESKTRA TUR İNDİRİMİ ; 400 USD YERİNE 330 USD
 Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turu (70 USD)                                                        Yuzmeli Yat Keyfi Turu (80 USD)                                                                       Akşam Yemekli Çöl Safari (90 USD)
 Öğle Yemekli Abu Dhabi & Ferrari World & Sheikh Zayed Camii (80 USD)
 Madinat Jumeirah,Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turu (40 USD)
 Sharjah Sehir Turu (40 USD)

PAKET ESKTRA TUR İNDİRİMİ ; 320 USD YERİNE 270 USD
 Madinat Jumeirah,Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show Turu (40 USD)
 Akşam Yemekli Çöl Safari (90 USD)
 Öğle Yemekli Abu Dhabi & Ferrari World & Sheikh Zayed Camii (80 USD)
 Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turu (70 USD)
 Sharjah Sehir Turu (40 USD)

ÖNEMLİ NOTLAR
 Tur programlarımız yerel saate göre olacağı için saatlerinizi bir saat ileri almayı unutmayın
 Otel kanun gereği pasaportlarımızı teslim alıyor. Gerekli işlemler tamamlanınca da bize en gec akşam iade
ediyor
 Sheikh Zayed cami ziyaretinde kiyafet konusunda duyarlilik gosterilmeli
 Tekne turlarinda genellikle sov yer almaz. Geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak
amaçlanmıştır
 Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına
yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve
yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli
evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile
acentaya teslimi gerekmektedir.
 Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
 U/B Turizm konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden
ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp
yolcunun hiçbir şekilde U/B Turizm’den tazminat hakkı yoktur.
 U/B Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir

 Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi
gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya
değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz
tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve
olabilecek rötarlardan U/B Turizm sorumlu tutulamaz.
 Ucus biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş
uçuşu da kullanılamaz.
 Yaniniza alacaginiz valiz ağırlığı 20Kg’dır. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından
belirlenmekte olup, U/B Turizm’ in sorumluluğunda değildir.
 Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
 Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler
dışında başka bir gün yapılabilir.
 Extra turlar gruptan yeterli sayıda kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir.
 Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar
yapılmaz. Alternatif turlar minimum 15 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım
olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya
da turların yapılamamasından U/b Turizm sorumlu tutulamaz.
 Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
 U/B Turizm, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 Programlarda belirtilen tüm otel isimler ayni kalacak olup, sadece hotelde aynı kategoride müsaitlik
olmaması durumunda degiştirilebilinir.
 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan
kapanan ek yataktır.
 Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı
eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.
 Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı
durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında
bulundurması zorunludur.
 İptal ve değişiklik durumunda “U/B Turizm SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

        

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir