BOZCAADA TURU

Paylaş
2

15 Temmuz 2018 günübirlik Bozcaada Turu. 150 TL

GÜNÜBİRLİK BOZCAADA TURU
Hareket Noktaları;
4:30 Çorlu Kız Meslek Lisesi arkası 
5:00 Tekirdağ Sahil Truva Önü

Belirtilen noktalarda buluştuktan sonra Tekirdağ, Keşan, Çanakkale’yi takiben sabah saatlerinde Bozcaada’ya Yunanca:Tenedos) gitmek üzere Geyikli’ye varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay – kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek Bozcaada’ya varıyoruz. İlk durağımız Ceneviz kalesi, Türkiye’nin en iyi korunmuş kalelerinden biri ve ilk olarak ne zaman ve kimler tarafından yapıldığı bilinmemektedir. Kale ziyaretimiz sonrasından şirin sokakları ve eski Rum evleriyle, üzüm bağlarıyla, pırıl pırıl deniziyle bizi büyüleyecek olan adanın sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Ada sokaklarını gezerken yöresel lezzetleri tadabilir, sevdiklerinize Bozcaada ürünlerinden sakızlı kurabiye, çeşit çeşit reçeller, mevsiminden üzüm, çeşitli hediyelik eşyalar
abilirsiniz. Şarap fabrikasında şarap alışverişi yapabilirsiniz. Ada gezisi sonrasında serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirler Bozcaada’nın en meşhur plajı Ayazma’ya geçip deniz keyfi yapabilir. Tüm gün adanın güzel denizinden faydalanabilirsiniz. Dileyen misafirler merkezde kalıp Ege’nin enfes balıklarından ve adaya özgü mezeleri tadabilecekleri balık restaurantlarında yemek yiyebilirler. (Ekstra) Çınaraltında kahvelerimizi yudumlayıp feribota binerek adadan ayrılarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Siz sayın misafirlerimizi, diğer turlarında görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Not: Ayazma Plajına gitmek isteyen misafirlerimize minibüslere binmesi için yardımcı oluyoruz. (Ekstra)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Otobüslerle Ulaşım 

Açık büfe serpme kahvaltı
Araç içi ikramlar (soğuk içecekler,çay,kahve,kek,su)
Çevre Gezileri
Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm Ekstra Harcamalar
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
Ayazma Minibüs Ücretleri
Tur Esnasında Alınan Tüm Yemekler 

NOTLAR:
Turlarımıza ödeme yapılmadan kayıt alınmamaktadır.
Rezervasyon aşamasında ödemenin %50 si alınmaktadır. 
Kalan ödemeler 7 gün kala ofisimize yapılmalıdır.
Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı Koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur arasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden U/B Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile
Yapılamayan turlarda U/B Turizm ‘in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığında olayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olma kaydıyla değiştirilebilir.
Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
0-3 YAŞ ÇOCUKLAR ÜCRETSİZDİR. ÇOCUK GETİRECEK MİSAFİRLERİMİZ BİZİ BİLGİLENDİRSİN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir